kiev
ua ru

Вивіз будівельного сміття у Києві


Під час проведення демонтажних, ремонтних та багатьох інших типів робіт утворюється велика кількість будівельного сміття. В результаті залишається мінімум вільного місця у приміщенні, що ускладнює перехід до нових етапів будівельних робіт. Самостійне вивезення та утилізація будсміття – процес досить клопіткий і витратний. Саме тому краще звернутися до професіоналів та замовити у них вивіз будівельного сміття у Києві.


Що потрібно знати про послугу вивезення будсміття?

Під будівельним сміттям мають на увазі відходи, що залишаються після демонтажу, капітального чи косметичного ремонту. Йдеться про стару сантехніку, залишки залізобетонних і цегляних виробів, металеві конструкції, шпалери, штукатурку, віконні рами й так далі.

Замовивши вивіз будсміття у Києві, ви зможете розраховувати на оперативне та професійне складання, упаковку та утилізацію відходів, а також залучення достатньої кількості техніки для їх вивезення. Нам добре відомо, куди можна легально звозити відходи, тому клієнтам не доведеться вирішувати ці питання.

Винос будівельного сміття включає збирання, сортування та упаковку відходів, завантаження в транспорт, а також перевезення за межі міста на звалищє – все це ми беремо на себе.


Переваги співпраці з perevozkakiev.com

Вже багато клієнтів змогли переконатися у перевагах співпраці з нами:

  • Доступні ціни. Власна техніка та грамотна логістика дозволяє встановлювати ціни на прийнятному рівні.
  • Оперативне виконання роботи. Винесення та вивіз будівельного сміття в Києві не займе у нас багато часу – професійні вантажники виконають роботу швидко та якісно.
  • Вивіз сміття виключно на офіційні полігони з підприємствами, що займаються переробкою відходів.

  • Щоб скористатися даною послугою, достатньо буде зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами, відповісти на низку питань, а також вибрати зручний час для прибирання та вивезення будсміття. Виходячи з обсягу роботи (від нього багато в чому залежить ціна вивезення будівельного сміття) ми надамо відповідну техніку та команду вантажників, які сортують, запакують та завантажать відходи в машину, після чого відвезуть їх на сміттєвий полігон. Якщо у вас залишилися додаткові питання, звертайтесь до наших менеджерів – вони проконсультують вас, розкажуть про нюанси співпраці. Чекаємо на ваші дзвінки!


    fura1

    Вартість послуг вантажників в нашій кампанії фіксована і конкурентна на ринку вантажоперевезень в Києві. Тому при замовленні у нас працівників та транспорту для вантажних робіт будьте впевнені у вигідних умовах нашої співпраці. Також у нас ви зможете замовити такі види послуг: квартирний переїзд, офісний переїзд, перевезення піаніно, рояля, перевезти сейф, банкомат, розвантаження фури, контейнера.