kiev
ua ru

Такелажні роботи в Києві

У сучасному ринковому середовищі вантажоперевезення одна з найбільш затребуваних послуг. І це не дивно, адже щодня одним потрібно перевезти речі, іншим здійснити переїзд офісу, третім занурити великогабаритне устаткування і т. д. Як результат, величезна кількість організацій, які здійснюють вантажні перевезення, переїзди (офісний, дачний, квартирний). А також упаковку предметів інтер'єру, обладнання, навантаження і розвантаження речей. Серед всіх цих компаній є тільки мала частина організацій, які виконують роботи такелажів.

Такелажні роботи це вид вантажно-перевізних послуг, який відрізняється особливою складністю і дозволяє здійснити переміщення великогабаритних предметів, устаткування, важких вантажів. Крім того, такелажні роботи виконуються з використанням спеціальних кріпильних засобів і пристосувань. І, як правило, такелажні роботи замовляють компанії, які займаються промисловістю, металообробкою, масштабним обладнанням.

Такелажні роботи в Києві та Київській області вже тривалий час виконують фахівці нашої компанії. Завдяки передовим засобам монтажного виробництва і підйомно-транспортного обладнання, ми справляємося з такелажними роботами будь-якої складності. Безпечно, без витрат часу і сил, без матеріальних втрат ми зануримо, розвантажимо, перевеземо будь-великогабаритне обладнання, сейфи, банкомати, бочки і навіть контейнери.

Як і будь-який процес, такелажні роботи можна розділити на етапи:

Консультація з фахівцями компаній-вантажоперевізників і підготовка до перевезення. На цьому етапі оцінюється вантаж, розробляється індивідуальний план перевезення, обмовляється вартість такелажних робіт.

Демонтаж і навантаження вантажу. Це етап, коли фактично починаються такелажні роботи: демонтується обладнання, розширюються дверні прорізи, встановлюються захисні щити і помости, встановлюються автокрани і спеціальні установки, з допомогою яких бригада такелажников виконує необхідні роботи.

Перевезення, розвантаження, монтаж. Завершальний етап такелажних робіт, на якому за допомогою спеціальних пристосувань великогабаритних, важкий вантаж піднімається в кузов автомобіля, занурюється на причепи, надійно зміцнюється і транспортується в потрібне місце. У місці доставки вантаж розвантажується, з нього знімається захисна упаковка, при необхідності, відбувається монтаж перевозиться обладнання заново.

З-за складності виконуваних завдань, розцінки на такелажні роботи, часто завищені. Але наші розцінки на такелажні роботи встановлюються індивідуально для кожного клієнта з урахуванням гнучкої системи знижок і аукціонних пропозицій. Отже, співпраця стає приємним, як для компанії, так і для замовників.

Підбиваючи підсумок, хочемо сказати, якщо Вас зацікавила наша інформація і Вам необхідно виконати такелажні роботи, переїзд на нову квартиру або організувати переїзд офісу, розвантаження фури, контейнера. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нашим фахівцям, ми точно в термін і без втрат здійснимо будь-який вид перевезення.