kiev
ua ru

Переїзд це завжди клопітка, проблемна справа і, неважливо, потрібно перевезти речі на дачу або організувати переїзд з однієї квартири на іншу, в будь-якому разі - без допомоги не обійтися. Плануючи переїзд, хтось просить допомогти сусідів, хтось-друзів, але лише ті, хто хоче, щоб все обійшлося легко і без втрат - звертається в компанії, які займаються вантажоперевезеннями, і наймає досвідчених фахівців, які досконало знають свою справу.

Якщо Ви завітали на наш сайт, то, напевно, у вас намічається переїзд, ви хочете звести до мінімуму фізичні, моральні та матеріальні втрати і шукаєте, кому довірити організацію всього цього заходу. Ви потрапили до професіоналів і дозвольте розповісти про наших фахівців.

Актуальні ціни на послуги вантажників у Києві 2022 рік


Послуги 1 вантажник грн/год 2 вантажника грн/год Мін.замовлення
Переїзд офісу, квартири, дачі 175 350 2 години
Складські роботи / рокла 200 400 2 години
Розвантаження, навантаження фур 250 500 3 години
Розбірка, збірка меблів  200 грн/предмет
Підйом, спуск предмета/речі по поверхах 20 грн/поверх на одного вантажника
Навантаження, розвантаження піаніно до 200кг 600 грн
Навантаження, розвантаження піаніно понад 200кг 800 грн
Підйом, спуск піаніно по поверхах 100 грн/поверх
Переміщення предмета/речі 80кг включно та більше 2 грн/кг
Переміщення предмета/речі 300кг включно та більше 3 грн/кг
Підйом будівельних матеріалів на поверх ліфтом 750 грн/тонна
Навантаження будівельного сміття ліфтом / Газель 1200 грн

Наша команда спеціалізується на переїздах та перевезеннях будь-якої складності: квартирний переїзд, упаковка речей або розвантаження меблів. До кожного завдання наші фахівці ставляться з великою відповідальністю, за мінімальні терміни запакують, перенесуть, завантажать, перевезуть, розпакують, розставлять всі предмети. Адже на даний момент у нашій компанії працюють професійні вантажники зі значним досвідом роботи, надання послуг в області вантажних перевезень.

Ви, шановний майбутній клієнт, зараз можете подумати: «Так, знаємо ми сучасних вантажників, а ви вже дуже сильно їх розхвалюєте». Сперечатися з вами не будемо, вантажники бувають різні, і тих, хто, наприклад, вживає алкоголь - значна кількість. Але, маємо Вас запевнити, що за роки роботи ми зуміли згуртувати дружний колектив професіоналів, які дорожать своєю роботою, поважають клієнтів, не вживають спиртні напої і на вищому рівні виконують свої завдання, працюючи за принципом - «максимально комфортний та якісний для клієнта переїзд, вантажоперевезення або доставка».

Отже, наші вантажники:
 • Сильні.
 • Серйозні.
 • Відповідальні.
 • Не п'ють.
 • Швидко справляються з поставленими завданнями.
 • Працюють в будь-яких умовах.
 • Тому у нас величезна кількість успішно завершених проектів і великий список вдячних клієнтів, кількість яких з кожним днем зростає. А це говорить про те, що наша компанія не дарма стала лідером по Києву та Київській області серед інших компаній - вантажоперевізників.

  А Ви вже готові довірити нашим вантажникам свій переїзд? Звертайтеся в нашу компанію і ми надамо посильну допомогу в організації переїзду, обіцяємо не підвести, зберегти всі речі в цілості й схоронності, з нами псування вантажу повністю виключено.

  Телефонуйте нам і переконайтеся, що наші справи завжди красномовніші за слова!