kiev
ua ru

Офісний переїзд в Києві


Вам треба організувати терміновий офісний переїзд меблів недорого під ключ? Наша команда професійних вантажників готова допомогти вам вирішити це питання прямо зараз! Кожен з нас, хто хоч раз у житті стикався з необхідністю перевезти офіс з одного будинку в інший, знає наскільки це клопітка і нервовитратне заняття. А хто ще не стикався, той і зовсім боїться уявити собі все це захід!


Перевезення офісу – це досить складний процес, який найефективніше виконати протягом одного світлового дня. Максимальна швидкість виконання робіт з вантажоперевезення важлива, щоб звести до мінімуму фінансові втрати із-за припинення роботи в період переїзду. Тому організацію офісного переїзду важливо довірити людям, що мають досвід у цій справі.


Перевезення офісу в Києві


Замовити офісний переїзд в нашій кампанії дуже просто – достатньо зробити один дзвінок і оператор в лічені хвилини оформить заявку на переїзд офісу в Києві, підбере оптимальну кількість робітників і тип техніки, а також проконсультує по всіх турбують вас питань. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти отримували якісні послуги офісного переїзду за доступною ціною.


Які етапи включає в себе професійний офісний переїзд?


Етап 1. Підготовчий

Насамперед, замовнику необхідно зв'язатися з представником нашої кампанії за номерами телефонів, які вказані на цьому сайті, і детально описати свої побажання по перевезенні офісу в Києві. Наші досвідчені фахівці після оформлення вашої заявки проведуть оцінку майбутнього обсягу робіт і підготують всі необхідні документи.


Етап 2. Пакувальний.

У нашій кампанії послуги переїзду офісу включають в себе надання необхідних пакувальних матеріалів – коробки, скотч, пухирчастий поліетилен, пакувальна плівка – для повного збереження вашого майна під час транспортування.

Рада! Переїзд офісу неодмінно пов'язаний з упаковкою та переміщенням корпоративної документації. Щоб уникнути плутанини, відразу підпишіть коробки з бухгалтерськими звітами окремо, а наприклад, з кошторисами відділу продажів окремо. Тоді ви з легкістю зможете швидко знайти всі потрібні папери після переїзду в новий офіс.


Етап 3. Навантажувальний

У призначений вами час фахівці нашої кампанії прибудуть на ваш об'єкт, оскільки перевезення офісів вимагає дотримання всіх обумовлених термінів. Наші професійні вантажники оперативно, а головне дуже уважно, проведуть демонтаж меблів і навантаження оргтехніки, раніше упакованих речей на транспортний засіб.


Етап 4. Транспортувальний.

Щоб перевезти офіс в Києві у визначений замовником місце, наші фахівці заздалегідь підбирають оптимальний маршрут для того, щоб уникнути пробок по місту і доставити вантаж максимально швидко.


Етап 5. Інсталяційний.

Після доставки вашого майна на новий об'єкт, працівники нашої кампанії не тільки акуратно вивантажать речі, але і зберуть демонтовану раніше меблі, а також встановлять її виходячи з побажань замовника. Таким чином, у нашій кампанії переїзд офісу недорого під ключ включає в себе весь комплекс послуг для економії ваших сил і засобів.


Офісний переїзд під ключ


Замовити переїзд офісу ви можете в будь-який зручний для вас час, навіть у вихідні та святкові дні! Позірна спочатку кошмарним захід за строковим офісному переїзду, завдяки злагодженій роботі досвідчених фахівців нашої кампанії перетворюється в легке і необтяжливе заняття. Нас рекомендують друзям і знайомим, і це одне з головних наших досягнень. Ми працюємо для комфорту наших клієнтів! Також, ми допоможемо організувати переїзд на нову квартиру або перевезти піаніно, розвантаження фури, контейнера.