kiev
ua ru

Квартирний переїзд в Києві


У вас намічається квартирний переїзд? Це справді знакова подія у житті кожної людини. Щоб не затьмарювати його думками про те, як без втрат перевезти громіздку шафу або антикварні люстру, не втрачайте часу і прямо зараз звертайтеся за допомогою до фахівців нашої кампанії! Уважні і кваліфіковані оператори в лічені хвилини допоможуть вам підібрати оптимальний за вартістю пакет послуг, і питання організації переїзду квартири буде вирішено швидко і без будь-яких втрат часу або нервів.


Наша компанія вже не перший рік працює на ринку вантажоперевезень Києва і Київської області і встигла за цей час зарекомендувати себе як надійний підрядник для виконання будь-яких ваших питань по переїзду квартир. Нас радять рідним, діляться контактами нашої команди з друзями та колегами. Який ще потрібен стимул для постійного вдосконалення своєї роботи?


Цілий штат кваліфікованих фахівців нашої кампанії працює, щоб ваш переїзд в нову квартиру залишився в пам'яті як світлий і радісний день. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс послуг квартирного переїзду:


 • збірка і розбирання великогабаритних меблів і предметів інтер'єру для комфортного їх переміщення;
 • грамотна упаковка речей замовника, особливо крихких і цінних;
 • акуратне переміщення вантажу між поверхами при відсутності в будинку вантажного ліфта;
 • бережна навантаження і розвантаження упакованого майна;
 • виконання поставленого замовником завдання в максимально короткі терміни.

 • Перевезення квартир в Києві


  Перевезення квартир – досить складна задача. Організовуючи цей процес потрібно враховувати безліч нюансів, які не завжди помітні погляду звичайної людини, не професіонала. Наприклад, багато видів корпусних меблів зовсім не обов'язково повністю розбирати для переїзду з квартири на квартиру, часто цілком достатньо просто правильно закріпити і упакувати окремі складові частини. Тому якісна квартирний переїзд – справа виключно професіоналів, які знають свою справу.


  Сьогодні закоренілий стереотип про грузчике-п'яниці є помилковим. Наша кампанія проводить серйозний відбір кандидатів, тому що від цього безпосередньо залежить якість надаваних нами послуг по переїзду квартири. Наші співробітники – це обличчя всієї нашої команди. Ми гарантуємо добропорядність кожного з них.


  Переїзд в нову квартиру


  Щоб організувати переїзд квартири недорого під ключ вкрай небажано вдаватися до допомоги знайомих або друзів. Це може спричинити за собою проблеми збереження цінних або крихких речей, а також таїть в собі серйозну загрозу для здоров'я! Фахівці нашої кампанії проходять спеціальне навчання, а також регулярні інструктажі з техніки безпеки під час робіт, що виконуються, щоб не нашкодити ні собі, ні оточуючим. Це одне з головних правил роботи професіоналів!


  Замовити швидкий квартирний переїзд і послуги вантажників нашій компанії ви можете в лічені хвилини, зробивши всього один телефонний дзвінок! Кваліфіковані співробітники нашого call-центру не тільки нададуть вам всю необхідну інформацію про наші послуги та оформлять заявку на вантажоперевезення, але і відразу ж підрахують приблизну вартість послуги квартирного переїзду виходячи з ваших конкретних вимог.


  Наша дружна команда щодня працює для того, щоб перевезення квартир Київ була комфортною, швидкої і доступною кожному жителю цього міста. Мета нашої роботи полягає в тому, щоб здійснити квартирний переїзд в інше місто недорого під ключ сьогодні було також легко, як і вийти в магазин за хлібом! Також, фахівці нашої компанії виконають професійний офісний переїзд, допоможуть перевезти сейф або піаніно, розвантаження фури, контейнера.