kiev
ua ru

Перевезення сейфів у Києві - перевезти банкомат, депозитний сейф


Перевезення сейфів, банкоматів – це складний процес у всіх його аспектах. Головна тому причина – серйозний вага обладнання, яке необхідно перемістити, а також відсутність можливості демонтувати і перевезти його по частинах. Крім того, така техніка найчастіше дорога, тому й поводження з нею повинно бути відповідним.


Наша компанія вже не перший рік надає свої послуги вантажників для переїзду, перевезення сейфів, банкоматів в Києві. За цей час ми розробили алгоритм дій щодо транспортування вантажів з великою вагою, тому гарантуємо своїм клієнтам високий рівень виконання поставленого завдання.


Етапи перевезення сейфи, банкомати


Крок 1. Оформлення заявки на перевезення сейфа (банкомата) в Києві.

Вам достатньо просто подзвонити нашому менеджеру за номерами телефонів, які вказані на цьому сайті, та коротко описати суть майбутньої роботи.


Крок 2. Складання плану майбутньої вантажоперевезення.

Після оформлення заявки в обумовлений час на ваш об'єкт приїде фахівець нашої кампанії для проведення необхідних вимірів та оцінки вартості. Перевезення сейфа або перевезення банкомату безпосередньо залежить від його розміру, розміщення і, звичайно ж, ваги.


Крок 3. Виконання навантажувальних робіт.

Співробітники нашої кампанії в обумовлений час приїдуть на ваш об'єкт, акуратно демонтують і винесуть необхідний перевезення сейф або банкомат. При цьому використовується спеціальне такелажне обладнання, а процес транспортування часто контролюється спеціалістом з охорони праці. Ми гарантуємо, що після демонтажу перевозиться обладнання покриття стін і підлоги залишиться в незмінному вигляді.


Крок 4. Доставка сейфу, банкомату в пункт призначення.

Оскільки транспортування сейфів і банкоматів вимагає особливої акуратності, весь наш транспорт, який спрямовується на обслуговування заявок, укомплектований надійними системами кріплення, щоб ваше обладнання було доставлено в незмінному вигляді.


Крок 5. Установка привезеного обладнання.

Перенесення сейфу, як і занесення банкомату, завершується їх монтажем в зазначене замовником місце. При виконанні робіт також використовуються додаткові такелажні пристосування, тому робота гарантовано буде виконана акуратно і без якого-небудь збитку.


Будьте впевнені, завдяки злагодженій роботі нашої команди ви отримаєте максимум задоволення від перевезення сейфи, банкомати в Києві при мінімумі фінансових витрат. Зателефонуйте нам прямо зараз і переконайтеся в цьому! Також, фахівці нашої компанії допоможуть перевезти піаніно або здійснити професійний квартирний переїзд, розвантаження фури, контейнера.