kiev
ua ru

Розвантаження, завантаження фур, контейнерів в Києві


Вас цікавить розвантаження або навантаження фури? Це затребувана послуга, яку ми надаємо на високому рівні. До нас звертаються приватні особи та представники підприємств. Ми уважно ставимося до кожного замовлення і несемо відповідальність за свої дії. Компанія perevozkakiev.com - надійний помічник у вирішенні завдань різної складності. До наших послуг відноситься:

 • палетування вантажу;
 • вивантаження роклою та вручну;
 • розвантаження контейнера.
 • Робота виконується з дотриманням техніки безпеки і в обумовлені терміни. Клієнти залишаються задоволені співпрацею та рекомендують компанію партнерам по бізнесу, друзям, знайомим!


  Скільки коштує вивантаження фури?

  У нас прийнятні розцінки на вантажно-розвантажувальні роботи вручну і за допомогою гідравлічних візків. Вартість послуг обговорюється в індивідуальному порядку. Розвантаження фури ціна Київ залежить від декількох факторів:

 • вид вантажу;
 • метод виконання робіт;
 • терміновість;
 • відстань до об'єкта.
 • Ви можете зв'язатися з менеджером і уточнити цей момент. Співробітник компанії вислухає Вас та назве вартість розвантаження фури 20 тонн. Обравши нас, Ви залишитеся задоволені якістю роботи, оперативністю та цінами на послуги!


  Переваги співпраці з нами


  Розвантаження 40-футового контейнера, фури - складне завдання, яке не можна довіряти людям з вулиці. Вантажники по оголошенню не несуть відповідальності за збереження майна і недобросовісно ставляться до роботи. Також неодноразово трапляються випадки розкрадання товарів. Це негативний момент, який потрібно брати до уваги.


  Якщо Ви не хочете стикатися з проблемами, скористайтеся професійними послугами! Навантаження контейнерів і фур – наша спеціалізація. Співпраця з perevozkakiev.com - раціональне рішення, під яким маються на увазі конкурентні переваги:  Розвантаження фури - довіртеся нам!

  Зв'яжіться з нами і скажіть, коли і де потрібне навантаження/розвантаження фури або контейнера. Ми відправимо на об'єкт сильних, серйозних і відповідальних вантажників. Замовлення буде виконано в зазначений термін та з урахуванням побажань. Ми працюємо по Києву та області. Вантажники дбайливо ставляться до майна клієнтів і дотримуються запобіжних заходів. Це запорука якісного вирішення поставлених завдань!


  fura1

  Вартість послуг вантажників


  Вартість послуг вантажників в нашій кампанії фіксована і конкурентна на ринку вантажоперевезень в Києві. Тому при замовленні у нас працівників та транспорту для вантажних робіт будьте впевнені у вигідних умовах нашої співпраці. Також у нас ви зможете замовити такі види послуг: квартирний переїзд, офісний переїзд, перевезення піаніно, рояля, перевезення сейфи, банкомати.