kiev
ua ru

Розвантаження будматеріалів у Києві


Робота з будматеріалами є досить важкою працею – тут не обійтися без сили та гарної витривалості. Ще проблематичнішою ця робота стає, коли в будівлі немає ліфта й потрібно піднімати будівельні матеріали вручну. Не кожному легко піднятися пішки на 10-15 поверхів, а якщо при цьому потрібно нести мішок вагою 20 і більше кілограм, упоратися із завданням зможуть лише одиниці. Щоб розвантаження будматеріалів у Києві пройшло для вас максимально комфортно та в найкоротші терміни, краще скористатися послугами професійних вантажників.


Етапи виконання роботи

Доставка будматеріалів та занесення в квартиру здійснюється в кілька етапів:

 • Замовник зв'язується з нами, ми погоджуємо з ним всі питання та хід виконання роботи.
 • Вантажники приїжджають на адресу, звідки потрібно забрати будівельні матеріали. Відбувається їхнє завантаження в транспорт.
 • Фахівці приїжджають до вашого будинку або офісу та виконуютьвивантаження.
 • Здійснюється підйом на поверх із використанням додаткового обладнання, яке полегшує роботу вантажникам.
 • Будматеріали розкладаються у заздалегідь підготовлених місцях.

 • Розвантаження пройде ефективніше, якщо звернутися до фахівців. Не кожен здатний взяти велику вагу й донести її до ліфта або підняти на кілька поверхів. Крім іншого, для роботи потрібні рукавички, спецкостюми, натільні лямки для утримання будматеріалів. Якщо ж звернутися до вантажників, розвантаження завершиться швидше та безпечніше.


  Чому варто звернутися саме до нас?

  Розвантаження будматеріалів є однією із послуг нашої компанії. Ми працюємо з різними матеріалами: сухими сумішами, піском, керамзитом, гіпсокартоном, профілями, газоблоками, піноблоками, цеглою, ламінатом, паркетом, дошками, брусом, керамічною плиткою і так далі. Наші спеціалісти готові виконати розвантаження будь-якого обсягу матеріалів. В автопарку компанії є кілька вантажних автомобілів, які обираються в залежності від поставлених завдань.


  Переваги співпраці з нами полягають:

 • Точному прорахунку вартості. Після уточнення всіх нюансів ви знатимете, скільки заплатите за послугу.
 • Швидкому вирішенні проблем. Ми готові виконати ваше замовлення терміново.
 • Великому автопарку. Ми маємо транспорт для різних обсягів будматеріалів.
 • Надійність. Ми гарантуємо збереження матеріалів, що перевозяться, і своєчасне виконання роботи.

 • Щоб отримати більш детальну інформацію про послугу, телефонуйте за вказаними на сайті perevozkakiev.com телефонами – ми проконсультуємо вас і відповімо на всі запитання.


  fura1

  Вартість послуг вантажників в нашій кампанії фіксована і конкурентна на ринку вантажоперевезень в Києві. Тому при замовленні у нас працівників та транспорту для вантажних робіт будьте впевнені у вигідних умовах нашої співпраці. Також у нас ви зможете замовити такі види послуг: квартирний переїзд, офісний переїзд, перевезення піаніно, рояля, перевезти сейф та банкомат, розвантаження фури, контейнера.