kiev
ua ru

Підйом меблів на поверх у Києві: що потрібно знати?


Якщо ви плануєте переїзд, ремонт або купівлю нових меблів, тоді вам можуть знадобитися послуги з підйому меблів на поверх. Завдяки їм вам не потрібно буде турбуватися як швидко і безпечно перенести важкі та громіздкі предмети сходами або ліфтом. У цій статті ми розповімо вам, що таке послуга підйом меблів на поверх, як проходить процес і скільки це коштує у Києві


Підняття меблів по поверхах у Києві — особливості

Послугу з підйому меблів надають професійні вантажники, це фахівці, які мають досвід та навички з перенесення важких та габаритних вантажів. Вони використовують спеціальне обладнання, таке як ремені, візки, піддони, канати і т.д., щоб забезпечити безпеку та цілісність меблів. У нашій компанії ви можете замовити професійних вантажників які виконую такі види робіт:


Зверніть увагу! Занесення меблів на поверх може бути замовлене як окремо, так і в комплексі з іншими послугами, такими як упаковування, розбирання та збирання меблів, утилізація старих меблів і т.д.


Які види меблів можна підіймати на поверх?


Вантажники нашої компанії впораються з будь-яким завданням, але найчастіше вони виконують підйом наступного вантажу на поверх:

У будь-якому випадку, підйом меблі на поверх - це трудомісткий і небезпечний процес, який може призвести до травм, пошкоджень меблів або майна. Тому краще звернутися до нас, у наших вантажників ціна за поверх нижча ніж у конкурентів, усі вони мають досвід та навички з перенесення важких вантажів.


Процес підйому меблів

Щоб замовити вантажників, які виконають занесення на поверх в Київ вам потрібно:Вартість послуг з підйому меблів на поверх у Києві

Вартість підйому меблів на поверх у Києві залежить від різних факторів, таких як:


У середньому вартість підйому вантажів на поверх у Києві становить від 10 до 50 грн за один предмет меблів. Наприклад, за винесення дивана на 5 поверх без ліфта ви заплатите близько 150 грн. За підйом шафи-купе на 9 поверх з ліфтом ви заплатите близько 800 грн. За занесення ліжка на 3 поверх без ліфта ви заплатите близько 90 грн.


Щоб дізнатися більш точні розцінки на винос меблів на поверх, ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором або замовити індивідуальний кошторис, зв'язавшись з менеджером компанії по телефону або через форму зворотного зв'язку.


Переваги використання професійних вантажників

Замовлення вантажників для підняття вантажу у квартиру має багато переваг, порівняно з самостійним занесенням меблів на поверх. Ось деякі з них:Підйом меблів на поверх – це складний та нервовий процес, який може спричинити стрес та роздратування. Наші фахівці полегшать вам це завдання, надавши якісний сервіс та доброзичливе обслуговування. Вони також допоможуть вам розставити меблі на місцях, якщо це входить у послугу.


Не відкладайте підйом меблів на потім, а зверніться до професіоналів сьогодні!

Ви не пошкодуєте про свій вибір!

Поширені запитання:


pidyom-mebliv-ta-vantazhu-na-poverkh

Вартість послуг вантажників в нашій кампанії фіксована і конкурентна на ринку вантажоперевезень в Києві. Тому при замовленні у нас працівників та транспорту для вантажних робіт будьте впевнені у вигідних умовах нашої співпраці. Також у нас ви зможете замовити такі види послуг: квартирний переїзд, офісний переїзд, перевезення сейфи, банкомати, розвантаження фури, контейнера.